No ALT tag specified
This weeks Fixtures
4 April 2009, 3:13 pm
By Olan Allen
The Folowing are the fixtures over the coming days
WEDNESDAY 22nd APRIL
Cork County Cup Semi Final:
Old Christians v Skibbereen,Rathcooney,6.45;

North Under 15 Cup:Newcastle West v Bruff,Newcastle West,7.30;

THURSDAY 23rd APRIL
Webb Cup:
Shannon v Garryowen,Coonagh,6.45;

Kelly Cup Semi Final:Skibbereen v Bantry Bay,Skibbereen,7.00;

Casey Cup Final:Galbally v Waterpark,Waterford,6.30;

North Under 15 Cup:Thomond v St. Senan's,Fitxgerald Park,7.00;
Young Munster v U.L. Bohemian,Clifford Park,7.00;

FRIDAY 24th APRIL
Magners League
:Munster v Llanelli Scarlets,Musgrave Park,7.35;

North Under 14 Cup:Newcastle West v Bruff,Newcastle West,6.30;
Richmond v Shannon,Canal Bank,7.00;

North Under 13 Cup Semi Finals: Bruff v Young Munster,Bruff,7.00;
Newcastle West/Garryowen v Shannon,TBA,7.00;

SATURDAY 25th APRIL
AIB All Ireland League Division 1 Semi Finals:
Cork Constitution v Clontarf,Temple Hill,2.00;
Shannon v Garryowen,Coonagh,2.30;

Division 2 Semi Final:U.C.C. v Old Crescent,Mardyke,2.30;

Division 2:Ballynahinch v Highfield,Ballymacarn Park,2.30;

Division 3 Semi Finals: Corinthians v Midleton,Corinthian Park,2.30;
Old Wesley v Queens University,Donnybrook,2.30;

AIB All Ireland League Division 3 Play Off:Sunday's Well v Cashel,Musgrave Park,2.30;

Junior Inter Provincial:Munster v Leinster,Cashel,3.00;

Munster Junior 2 League Semi Final:U.C.C. v Cashel,Curaheen Road,5.30;

Dave Dineen Cup Final:Ballincollig v Tralee,Mallow,5.00;

O'Carroll Plate Final:Richmond v U.L. Bohemian,Bruff,2.00;

North Under 14 Cup:U.L. Bohemian v Thomond,Annacotty,11.30;

South Under 18 Cup Final:Bandon v Highfield,Musgrave Park,7.30;

South Under 18 Development League Final:Fermoy v Youghal,Midleton,2.30;

South Under 16 Plate Semi Finals:Dunmanway v Kanturk/Cobh Pirates,Dunmanway,11.30;
Fermoy v Muskerry,Fermoy,11.30;

South Under 14 Cup Final:Bandon v Sunday's Well,Musgrave Park,6.00;

South Under 14 B Cup:
Kinsale v Skibbereen,Clonakilty,12.00;

Under 12 Brian Fitzgerald Tournament,Corbally,10.30;

SUNDAY 26th APRIL
Munster Junior League Division 3 Final:
Galbally v St. Mary's,Kilfeacle,3.00;

Martin O'Sullivan Cup Semi Final:Waterford City v Killarney,Waterford,3.00;
Castleisland v Carrick-on-Suir,Castleisland,3.00;

Junior League South Final:Cork Constitution v U.C.C.,Temple Hill,3.00;

Munster Junior 2 League Semi Final:Garryowen v Bandon,Dooradoyle,2.30;

Paul Twomey Cup Final:Muskerry v Carrigaline,Rathcooney,3.00;

Mick Barry Cup: Corca Dhuibhne v Skibbereen,Tralee,2.30;

Junior 4 Cup Final:Listowel v Mallow,Tralee,12.30;

North Under 18 Cup Semi Final:Newcastle West v Ennis,Newcastle West,12.30;

North Under 16 Cup Semi Finals: Shannon v Thomond,Coonagh,11.30;
U.L. Bohemian v Young Munster,Annacotty,11.30;

North Under 14 Cup:St. Senan's v Old Crescent,Jim Slattery Park,11.30;

South Under 16 Cup Final:Crosshaven v Highfield,Musgrave Park,12.00;

MONDAY 27th APRIL
O'Neill Cup Final:
Kinsale v Old Christians / Skibbereen,Musgrave Park,7.00;

WEDNESDAY 29th APRIL
Munster Junior League Division 2:
Clanwilliam v Ennis,Clanwilliam Park,7.00;

Junior 2 Cup Final:Cork Constitution v U.C.C.,Musgrave Park,7.00;

Domestic Game News
MonTueWedThuFriSatSun

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30











21 April 2014
No events scheduled
No ALT tag specified
No ALT tag specified

Fixtures & Results

No ALT tag specified
No ALT tag specified

Coaches Resource Website

No ALT tag specified
Red Book

Red Book

No ALT tag specified
No ALT tag specified

Camps

No ALT tag specified
No ALT tag specified

Coaching Courses

No ALT tag specified
No ALT tag specified

Referees

© 2014 Content Copyright Munster Rugby, Statistical Data SFMS Ltd Privacy & Cookies delivered by Sotic powered by OpenText WSM